Kakashiho knízky v prodeji na mangashopu!!!

22. srpna 2008 v 9:16 | niky32 (MB) |  Watashi
Tak! A uz me to docela stve! Bojím se ze muj nákup bude stát 10 000! No jo! Pamatujete jak jsem sem dala obrázek té knízky Icha Icha Paradise? No tak jí ted prodávají i u nás! A to dokonce i Icha Icha Violence!!! Já osobne chci Icha Icha Paradise...je to vlastne denícek na císelný kod!!! Tak treba máte kufrík a tam nahore u drzátka jsou takové ty císílka...no tak to tam je úplne stejne! Je to krásný a muzete to pouzít pro cosplay nebo jako deník...Stojí 399 Kc a proc je to tak levný? Nebo spís...proc si myslím ze je to tak levný! Je k tomu zdarma kunai propiska a plakát s Kakashim a Itachim jak bojují!!! To je prece levné ne? No tak tady máte obrázky Icha Icha Paradise/Violence
Paradise:
Tato parádní poznámková sada obsahuje tlustý zápisník velikosti A5 s tvrdými deskami, propisku ve tvaru kunai a jako bonus plakát s tématem z Naruta.
Sešit má na přední straně třpytivě vyvedený nápis "Icha Icha Paradise" v katakaně. Icha Icha Paradise je proslulá nemravná série (dalším dílem je Icha Icha Violence) psaná ero-senninem Jiraiyou, který na ní vydělal majlant. Sérii má v oblibě například Kakashi. Sešit se dá na boku zamknout na kód, takže se do něj nedostanou nepovolaní zvědavci, a na zadní straně je velký znak zákazu čtení.
Kód je po zakoupení nastavený na kombinaci: Vše dole.
Listy mají velikost A5 a v sešitu jsou tři barevné sekce. První část sešitu je laděná do bleděmodra, druhá část je slabě fialová a poslední třetina sešitu je bleďounce zelená. Stránky jsou zdobeny chibi postavičkami z Naruta.Na vnitřní straně desek je tabulka pro jméno, školu, ročník a třídu. Na zadní vnitřní straně je tabulka pro rozvrh předmětů.
K sadě patří propiska ve tvaru kunaie dlouhá 13,5 cm a plakát s Kakashim a Gai-sensei bojujícími proti Itachimu a Kisamovi.
Violence:
Tento zápisník obsahuje to samé...az na to ze je tam jiný plakát!!! Na plakátu jsou: Sakura,Naruto,Kakashi,Sasuke a Iruka...je to moc hezký plakát!
Tato parádní poznámková sada obsahuje tlustý zápisník velikosti A5 s tvrdými deskami, propisku ve tvaru kunai a jako bonus plakát s tématem z Naruta.
Sešit má na přední straně třpytivě vyvedený nápis "Icha Icha Violence" v katakaně. Icha Icha Violence je pokračování Icha Icha Paradise, proslulé nemravné série psané ero-senninem Jiraiyou, který na ní vydělal majlant. Sérii má v oblibě například Kakashi. Sešit se dá na boku zamknout na kód, takže se do něj nedostanou nepovolaní zvědavci, a na zadní straně je velký znak zákazu čtení.
Kód je po zakoupení nastavený na kombinaci: Vše dole.
Listy mají velikost A5 a v sešitu jsou tři barevné sekce. První část sešitu je laděná do bleděmodra, druhá část je slabě fialová a poslední třetina sešitu je bleďounce zelená. Stránky jsou zdobeny chibi postavičkami z Naruta.
Na vnitřní straně desek je tabulka pro jméno, školu, ročník a třídu. Na zadní vnitřní straně je tabulka pro rozvrh předmětů.
K sadě patří propiska ve tvaru kunaie dlouhá 13,5 cm a plakát s týmem 7 - Narutem, Sakurou a Sasukem. Za nimi stojí jejich dva učitelé - Iruka a Kakashi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blogerka24 blogerka24 | 18. dubna 2011 v 21:00 | Reagovat

to je proste wow wow wo bomba ???  :D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama